• auto szyby szczecin 04
 • auto szyby szczecin 02
 • auto szyby szczecin 01
 • auto szyby szczecin 07
 • auto szyby szczecin 05
 • auto szyby szczecin 06
 • auto szyby szczecin 03

Bezpieczeństwo

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych

Dobrze wiemy, że na bezpieczeństwo w czasie składa się wiele czynników: znajomość przepisów, prędkość jazdy, warunki atmosferyczne oraz sprawność pojazdu. Dokonując przeglądu technicznego samochodu bierzemy pod uwagę stan silnika, hamulców i opon, często jednak zapominamy o szybie, której głównym zadaniem jest zapewnienie dobrej widzialności. Zużyta szyba frontalna znacznie ogranicza widoczność i może przyczyniać się wielu niebezpiecznych sytuacji na trasie.

Konieczna jest odpowiednia pielęgnacja

Szyba wystawiona jest na bezustanne działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przez co ulega stopniowemu niszczeniu. Co więcej właściciele pojazdów też mają w tym swój udział poprzez zaniedbania lub nieprawidłową pielęgnację. Usuwanie szronu i szadzi nieodpowiednim narzędziem może spowodować zarysowania. Podobny skutek może przynieść mycie nie wypłukaną gąbką z przyklejonymi do niej ziarenkami piasku. Błędem jest również korzystanie ze zużytych wycieraczek, co może być przyczyną pojawienia się trudnych do usunięcia smug. Powstałe rysy wypełniają się zanieczyszczeniami, coraz bardziej utrudniając widoczność. Zarysowania są szczególnie niebezpieczne w nocy lub przy słonecznej aurze, ponieważ rozpraszają padające światło i mogą oślepić kierowców.

Wpływ na wynik przeglądu kontrolnego

Dobrze wiedzieć, że w ostatnim czasie w trakcie przeglądów większemu nadzorowi podlegają też szyby czołowe. Bywa, że nie przechodzą testu zarówno przez odpryski, pęknięcia, jak i duże zużycie. Dlatego warto zadbać o jej odpowiedni stan, tym bardziej że zależy od tego bezpieczeństwo osób przemieszczających się samochodem.

W przypadku silnego zużycia konieczna jest wymiana szyby na nową. Różnica będzie kolosalna. Lepsza widoczność, w każdych warunkach warta jest tej inwestycji.

 • Profesjonalne klejenie szyb samochodowych Bydgoszcz

  Szyba to bardzo ważny element w konstrukcji samochodu. Osłania pasażerów i podtrzymuje 30% konstrukcji. Przednia część musi być bardzo mocna by ochraniać kierowcę i pasażera. Jest niewiarygodnie mocna i łatwa w naprawie jeżeli wystąpi małe pęknięcie. Auto-Glass ma sprzęt i zespół który mniejsze usterki naprawia bez wymiany całej części. Dzięki takiemu zabiegowi część nadal będzie użyteczna i będzie ochraniać Państwa w trakcie najdalszych podróży.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę że trzeba każde powierzone zadanie trzeba wykonać na najwyższym poziomie. Do wykonywania swoich prac używamy najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych materiałów. Klejenie szyb samochodowych w naszym warsztacie w Bydgoszczy przeprowadza się zgodnie z najwyższymi standardami, najnowocześniejszymi metodami i używając najlepszych części.

 • Markowe auto szyby Bydgoszcz

  Sprzedajemy, wymieniamy i naprawiamy szyby w każdych pojazdach. Posiadamy bogaty asortyment produktów. Zaopatrują nas najlepsi producenci, z najwyższej światowej półki. Ich produkty są najwyższej kasy i posiadają wiele międzynarodowych certyfikatów i atestów. Są niezawodne w każdej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań by wymiana przebiegła na najwyższym poziomie, dlatego pracuje u nas jedynie sztab osób doświadczonych. Stawiamy na doświadczenie i najwyższą jakość.

  Mamy ogromny asortyment auto szyb, największy na terenie Bydgoszczy. Posiadamy ponad 10.000 pozycji najlepszych marek na świecie. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najlepszy sposób naprawy szyby. Lepiej nie zwlekać i już dziś naprawić powstałe uszkodzenia. Dajemy gwarancje na szczelność wykonanego połączenia, metodą klejenia szyby. Zapraszamy do naszego warsztatu.

 • Wysokiej jakości szyby samochodowe Bydgoszcz

  Mamy w asortymencie ponad 10.000 pozycji najlepszych producentów. Tworzą oni każdą część z dokładnością i starannością. Ich produkty są solidnie wykonane i trwałe w użyciu. Przetrwają najtrudniejsze warunki i będą służyć na lata. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest Państwa bezpieczeństwo dlatego stawiamy jedynie na solidne marki. Oprócz markowych części posiadamy również nie markowe, leczy bardzo wysokiej jakości zamienniki które sprostają Państwa wymaganiom.

  Montujemy każde szyby samochodowe zakupione u nas w warsztacie w Bydgoszczy. Wstawiamy metodą klejenia która jest wytrzymała i skuteczna. Na tą metodę dajemy dożywotnią gwarancje. Oprócz sprzedaży i montaży, naprawiamy również tylko zniszczoną tylko część. Taki zabieg pozwoli Państwu na użytkowanie jeszcze przez jakiś czas szyby. Taki sposób nie wpływa na wytrzymałość.

 • Sprzedaż i serwis szyb samochodowych Bydgoszcz

  Od lat jesteśmy na rynku i przez lata zbudowaliśmy sobie markę i zaufanie do wielu Klientów. Dziś jesteśmy doświadczoną firmą z profesjonalnym i doświadczonym zespołem. Nasi pracownicy są z nami od lat, zbierając doświadczenie i szlifując fach. Prowadzony przez nas warsztat współpracuje jedynie ze sprawdzonymi markami. Każda z firm dostarcza najwyższej klasy niezbędne produkty. Posiadamy ponad 10.000 pozycji, a nasi pracownicy pomogą wybrać Państwu najlepszą ofertę.

  Prowadzimy sprzedaż i serwis szyb samochodowych na terenie Bydgoszczy. Na naszym warsztacie wykonamy profesjonalną naprawę, bądź montaż szyb. Uszkodzenia do naprawy nie powinny być duże. Przeważnie wykonuje się pracę na odpryskach od kamieni bądź innego tego typu uszkodzeniach. Przy wymianie metodą klejenia, dajemy dożywotnią gwarancje na szczelność.

 • Z najwyższej półki szyby do samochodów Bydgoszcz

  Każdy produkt który oferujemy jest z najwyższej półki. Ich producent to najwyższej klasy firma. Ceniona na całym świecie. Największy asortyment jaki posiadamy jest firmy Pilkington. Tej firmy przeważają produkty w naszych magazynach. Posiadamy części do większości modeli i marek samochodów. Do pojazdów różnej wielkości, osobowych, ciężarowych, TIR’ów, autobusów itp. oprócz najwyższej jakości produktów cechuje nas również doświadczony i wykwalifikowany zespół.

  Nasz warsztat w Bydgoszczy posiada szeroki asortyment produktów i wymienia szyby do samochodów. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedze do wykonania każdego zadania. Prowadzimy naprawę jak i wymianę uszkodzonej części. Dbając o każdy szczegół w wykonywanym zleceniu mają Państwo pewność że naprawiona szyba będzie służyć jeszcze latami.

 • Wymiana szyb samochodowych na markowe i solidne Bydgoszcz

  Bez wątpienia naszym atutem jest współpraca z najlepszymi producentami części. Posiadamy w swoim asortymencie tysiące części do każdej marki i modelu pojazdu. Zaopatrują nas największe marki na świecie, z nieskazitelną opinią i dbającą o każdy szczegół w wykonywanej szybie. Tworzą produkty które poddawane są testom i próbą które zawsze wychodzą pozytywnie. Posiadają niezbędne certyfikaty i atesty potwierdzające swoją wysoką jakość i niezawodność.

  Nasz zespół posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę by wykonywać wymianę szyb samochodowych w naszym warsztacie w Bydgoszczy. Przez lata nabierali doświadczenia i doskonale znają się na wykonywanej pracy. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, z zaangażowaniem i dużym profesjonalizmem. Proponują jedynie najlepsze i korzystne rozwiązania w danej sytuacji.

 • Profesjonalna naprawa szyb samochodowych Bydgoszcz

  Auto-Glass to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Posiada wykwalifikowany zespół i niezawodny sprzęt. Producenci którzy tworzą części to najwyższej klasy firmy, cieszące się bardzo dobrą opinią wśród Klientów. Oprócz najlepszych dostawców posiadamy niezawodny sprzęt do wykonywania każdego zlecenia. Nasi pracownicy podejmą się każdego wyzwania i wykonają wszystko na najwyższym poziomie. Posiadamy również solidne lecz nie markowe zamienniki części.

  Wykonujemy każde pracę związane z naprawą szyb samochodowych w Bydgoszczy. Wymieniamy części i naprawiamy odpryski. Wykonując pracę rekonstrukcyjne oszczędzają Państwo pieniądze, a część jest tak samo mocna jak przed uszkodzeniem. Nasi najlepsi pracownicy ocenią stan i wykonają jedynie niezbędne prace. Dajemy Państwu wieloletnią gwarancje na szyby jak i wykonaną prace.

Naprawę lub wymianę szyb samochodowych warto powierzyć zawodowcom,
którzy sprawnie i fachowo uporają się z każdym zleceniem.
Auto-Glass w Bydgoszczy zatrudnia kompetentnych pracowników
i posiada dobrze wyposażone zaplecze techniczne.

Udzielana gwarancja oraz szerokie grono zadowolonych Klientów
są dowodem na to, że nie odstawiamy fuszerki,
a jakość naszych usług jest naprawdę wysoka.

Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie uzyskasz skuteczną pomoc.