• auto szyby szczecin 06
 • auto szyby szczecin 07
 • auto szyby szczecin 03
 • auto szyby szczecin 05
 • auto szyby szczecin 01
 • auto szyby szczecin 04
 • auto szyby szczecin 02

Naprawa szyb

Szyba jak nowa!

naprawa szyb

Najczęstszym powodem uszkodzenia szyb przednich w samochodzie jest uderzenie kamieniem wylatującym spod kół szybko jadącego pojazdu. Odpryski przybierają różną postać, jednak większość z nich nadaje się do naprawy. Takie rozwiązanie przynosi znakomite efekty i jest przy tym tańsze, niż zakup nowej szyby i jej wymiana.

Trzeba wiedzieć, że nawet niewielki odprysk z czasem będzie się powiększał, aż doprowadzi do całkowitego pęknięcia szyby. W dodatku, może to nastąpić w czasie jazdy i narazić na spore niebezpieczeństwo wszystkie osoby przebywające w samochodzie, a także w sąsiednich pojazdach na drodze. Szyba frontalna w dużej mierze wpływa na wytrzymałość konstrukcyjną samochodu, dlatego tak istotne jest jej prawidłowe funkcjonowanie. Co więcej działanie poduszki powietrznej pasażera również w pewnym stopniu jest uzależnione od stanu szyby czołowej, która jest   dla niej podporą w chwili otwarcia.

Szybka decyzja, lepszy efekt

Naprawa uszkodzenia punktowego, jeśli zostanie przeprowadzona prawidłowo, sprawi że szyba odzyska swoje właściwości i na powrót będzie w pełnym zakresie pełnić swoje funkcje. Jednakże by działania były skuteczne, konieczne jest szybkie podjęcie stosownych czynności.  

Dlaczego tak istotne jest, aby nie zwlekać z decyzją o eliminacji uszkodzenia? Ponieważ niewielkie szczeliny sukcesywnie wypełniają się pyłem i kurzem, których całkowite usunięcie jest właściwie niewykonalne. Dodatkowo do pęknięcia może dostać się woda deszczowa i spowodować korozję szkła, na skutek czego możemy nie uzyskać oczekiwanych efektów.

Naprawa uszkodzonej szyby może być z powodzeniem wykonana jeśli:

 • Całkowita wielkość uszkodzenia nie jest większa jak 20 mm
 • Dystans między uszkodzeniem, a krawędzią szyby jest większy niż 10 cm
 • Odległość pomiędzy wieloma uszkodzeniami na szybie przekracza 10 cm
 • Wilgoć i zanieczyszczenia nie wniknęły głęboko w strukturę szkła

Firma Auto-Glass posiada specjalistyczne sprzęt i środki, które pozwalają dokonywać napraw szyb samochodowych fachowo i w pełni skutecznie. Ubytki uzupełnia się specjalną masą żywiczną, której konsystencję dobiera się zależnie od wielkości obtłuczenia. Preparat po wprowadzeniu do szczelin utwardza się promieniami ultrafioletowymi. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

 • Najlepszej jakości szyby do samochodów Bydgoszcz

  Auto-Glass jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z największymi producentami auto szyb. Od lat działamy na rynku i znamy potrzeby potencjalnych Klientów. Odpryski i drobne pęknięcia poddawane są naprawie. Przy rozległych uszkodzeniach proponujemy wymianę, oferując markowe szyby lub zamienniki. Staramy się dopasować ofertę do zróżnicowanych potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Nasi pracownicy przedstawią wszystkie dostępne warianty.

  Posiadamy 10.000 artykułów w naszych magazynach, nie dziwi więc, że w naszym serwisie w Bydgoszczy, każdy użytkownik auta może wybrać optymalnie dopasowane szyby do samochodów. Zajmujemy się też sprzedażą innych artykułów, jak np. kleje i uszczelki do różnych typów pojazdów. Podejmujemy się także regulacji mechanizmów odpowiedzialnych za podnoszenie się szyb bocznych.

 • Kompleksowa naprawa szyb samochodowych Bydgoszcz

  Wszystkie uszkodzenia, które kwalifikują się do naprawy, możemy zlikwidować w naszym serwisie. Dzięki podjętym działaniom, szyba wraca do pierwotnego stanu, i z powodzeniem pełni swoje funkcje ochronne.  Gdy zaistnieje sytuacja, że trzeba będzie wymienić całą szybę,  wykonamy to z największą starannością i precyzją. Mogą Państwo wybrać produkt dopasowany do dowolnego typu samochodu, marki i modelu oraz indywidualnych oczekiwań. Szeroki wybór produktów to jeden z naszych atutów.

  Profesjonalna naprawa szyb samochodowych w naszym warsztacie w Bydgoszczy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i pieniądze.   Posiadamy niezawodny sprzęt i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Ich zawodowe podejście doceniło już wielu naszych dotychczasowych Klientów. Służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy wysoką jakość usług.
 • Auto szyby Bydgoszcz sprzedaż i naprawa

  Każdy kierowca powinien sobie zdawać sprawę, jak istotnym elementem składowym samochodu jest przednia szyba. To ona podtrzymuje 30% konstrukcji pojazdu, chroni w trakcie wypadku i osłania przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dzięki niej czujemy się bezpiecznie i komfortowo na przednich siedzeniach. Dlatego podjęliśmy współpracę jedynie z najlepszymi producentami. Daje to nam gwarancje, że naszym Klientom oferujemy sprawdzone i niezawodne produkty.

  Najlepsze auto szyby w Bydgoszczy można zakupić w firmie Auto-Glass. Posiadamy szeroki asortyment, który zawiera szyby markowe i zamienniki. Mamy do zaoferowania produkty do każdego modelu i marki pojazdu. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, TIR-y, autobusy i ciągniki. Prowadzimy także montaż zakupionych u nas szyb i udzielamy dożywotniej gwarancji.

 • Trwałe klejenie szyb samochodowych Bydgoszcz

  Kompletując asortyment, dokonaliśmy starannej selekcji. Dlatego na dostawców wybraliśmy firmy znane i cenione przez użytkowników na całym świcie. Firmowe produkty to gwarancja długowieczności i niezawodności. Pilkington to marka której szyby przeważają w naszym asortymencie,  aczkolwiek oferujemy też produkty innych producentów, m.in. Soliver, czy  NordGlass. Ponieważ bierzemy pod uwagę zróżnicowane oczekiwania posiadamy również szyby zamienniki.

  Poza sprzedażą wykonujemy szereg usług. Pośród nich wymienić można uszczelnianie auto szyb, ich wymianę i naprawę. Wszystkie zlecone czynności wykonujemy z zastosowaniem wysokojakościowych materiałów i sprawdzonych metod. Przeprowadzone w naszym warsztacie w Bydgoszczy klejenie szyb samochodowych jest objęte dożywotnią gwarancją na trwałość wykonanego połączenia.

 • Szybka i solidna wymiana szyb samochodowych Bydgoszcz

  Jak wiadomo szyby frontalne w pojazdach pełnią bardzo istotną rolę. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo podróżującym. Ochraniają przed pogodą i innymi niebezpieczeństwami występującymi w trakcie jazdy. Dlatego nawet przy niewielkich uszkodzeniach konieczna jest szybka interwencja. Prowadzony przez nas warsztat posiada kompleksowe wyposażenie techniczne, niezbędne do tego by w profesjonalny sposób przeprowadzić naprawy uszkodzeń i montaż.

  Wymiana uszkodzonych szyb samochodowych na nowe w naszym warsztacie w Bydgoszczy przebiega szybko i sprawnie. Zasługa w tym także naszych pracowników, którzy posiadają umiejętności poparte wieloletnią praktyką. Oferowane w sprzedaży auto szyby to wysokiej klasy produkty, dostarczane przez uznanych producentów. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 • Różnorodne szyby samochodowe Bydgoszcz w naszym serwisie

  Współpracujemy z najlepszymi producentami szyb, którzy dokładają starań na każdym etapie produkcji. Dlatego do rąk użytkowników trafiają niezawodne produkty. Naszym czołowym dostawcą jest Pilkington, ale posiadamy też wyroby innych firm tj. Saint-Gobain, Guardian, Soliver, Splintex, NordGlass. Cały asortyment liczy blisko 10.000 artykułów. Nasi obyci pracownicy pomogą Państwu wybrać najlepszy model szyby, by w pełni odpowiadał Waszym oczekiwaniom.

  Firma Auto-Glass oferuje usługi sprzedaży, naprawy i uszczelniania szyb samochodowych na terenie Bydgoszczy. Długofalowa działalność w branży sprawiła, że orientujemy się w potrzebach Klientów. Usługi wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami. Użytkujemy sprawdzone metody i materiały. Na potwierdzenie dajemy dożywotnią gwarancję na szczelność wykonanego połączenia.

 • Sprzedaż i serwis szyb samochodowych Bydgoszcz

  Na wszystkie mniejsze, bądź większe stłuczenia znajdzie się rada. Nie zawsze musi to być wymiana szyby, dość często wystarcza jej profesjonalna naprawa. Wypełnienie powstałych szczelin pęknięcia masą żywiczną i utwardzenie jej promieniami UV przywraca ją do idealnego stanu. Nasz sztab pracowników posiada doświadczenie, co odzwierciedla się w poziomie wykonywanych usług. Fachowo wykonujemy wszystkie powierzone zlecenia i udzielamy dożywotniej gwarancji.

  Serwis szyb samochodowych z siedzibą w Bydgoszczy posiada asortyment do wszystkich rodzajów pojazdów, od samochodów osobowych aż po TIR-y i autobusy. Współpracujemy z najlepszymi producentami szyb, którzy działają w branży od wielu lat. Wykorzystując swoją wiedzę i nowoczesne technologie tworzą produkty najwyższej jakości. Proponujemy też  wartościowe szyby zamienniki. 

Szyby samochodowe to coś na czym znamy się najlepiej:)
Posiadamy w sprzedaży markowe szyby czołowe, boczne i tylne.
Zajmujemy się ich wymianą i naprawą.

Podejmiemy się wycięcia i ponownego wklejenia szyb źle zamontowanych
oraz uszczelnianiem przecieków.

Auto-Glass w Bydgoszczy zachęca do zapoznania się z całościową ofertą usług,
by w razie potrzeby wiedzieć gdzie szukać pomocy!