• auto szyby szczecin 06
 • auto szyby szczecin 05
 • auto szyby szczecin 07
 • auto szyby szczecin 03
 • auto szyby szczecin 02
 • auto szyby szczecin 01
 • auto szyby szczecin 04

Naprawa szyb TIR

Im szybciej, tym lepiej

naprawa szyb tirSzyby w samochodach ciężarowych TIR, tak jak i w każdym innym pojeździe, mogą ulec uszkodzeniu. Powodem zazwyczaj są kamienie na drodze, które wypryskując spod kół i uderzając o szyby, przyczyniają się do powstawania odprysków utrudniających widoczność.

Dobra informacja jest taka, że nie zawsze zachodzi konieczność wymiany szyby, często wystarcza naprawa samego uszkodzenia. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale przyczynia się także do zmniejszenia kosztów.

Konieczne jest szybkie zlikwidowanie defektu, ponieważ odprysk może sprawić, że szyba ulegnie pęknięciu. Na domiar złego może dojść do tego podczas jazdy, co stanowi poważne zagrożenie. Trzeba mieć też na uwadze, że szyba czołowa w dużej mierze przyczynia się do wytrzymałości konstrukcyjnej samochodu. Co więcej prawidłowe działanie poduszki powietrznej pasażera, związane jest pośrednio z jakością szyby, która to jest dla niej podporą w momencie otwarcia. Wraz z naprawą pozbędziemy się zmartwienia, bowiem szyba odzyska swoje dawne właściwości i na powrót będzie wzorowo pełniła swoje funkcje.

Naprawa może być wykonana, tylko wtedy gdy:

 • Całkowita wielkość uszkodzenia nie przekracza 20 mm (wielkość monety 5 zł)
 • Odległość uszkodzenia od krawędzi szyby jest większa niż 10 cm
 • Odległość pomiędzy poszczególnymi uszkodzeniami na szybie jest większa niż 10 cm

Punkt Auto-Glass w Szczecinie zaprasza do swojej siedziby, gdzie zawodowo uporamy się z uszkodzeniem na szybie samochodu. Naprawiamy szyby pojazdów każdego typu, w tym również samochodów ciężarowych TIR. Ponieważ naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dużą wagę przywiązujemy do jakości sprzętu i materiałów, które wykorzystujemy w swoich działaniach. Powstałe ubytki uzupełniamy specjalistyczną masą żywiczną o odpowiedniej gęstości. Substancję tę po wprowadzaniu w miejsce pęknięcia, utwardzamy promieniami UV. W efekcie końcowym szyba jest na powrót mocna i trwała.

Aby efekt był najlepszy z możliwych, naprawa musi być wykonana jak najprędzej. Jest to tak ważne, ponieważ wraz z opadami atmosferycznymi, nawet w niewielkie szczeliny dostają się zanieczyszczenia, które powodują stopniową korozję szkła.

 • Trwałe klejenie szyb samochodowych Bydgoszcz

  Kompletując asortyment, dokonaliśmy starannej selekcji. Dlatego na dostawców wybraliśmy firmy znane i cenione przez użytkowników na całym świcie. Firmowe produkty to gwarancja długowieczności i niezawodności. Pilkington to marka której szyby przeważają w naszym asortymencie,  aczkolwiek oferujemy też produkty innych producentów, m.in. Soliver, czy  NordGlass. Ponieważ bierzemy pod uwagę zróżnicowane oczekiwania posiadamy również szyby zamienniki.

  Poza sprzedażą wykonujemy szereg usług. Pośród nich wymienić można uszczelnianie auto szyb, ich wymianę i naprawę. Wszystkie zlecone czynności wykonujemy z zastosowaniem wysokojakościowych materiałów i sprawdzonych metod. Przeprowadzone w naszym warsztacie w Bydgoszczy klejenie szyb samochodowych jest objęte dożywotnią gwarancją na trwałość wykonanego połączenia.

 • Szybka i solidna wymiana szyb samochodowych Bydgoszcz

  Jak wiadomo szyby frontalne w pojazdach pełnią bardzo istotną rolę. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo podróżującym. Ochraniają przed pogodą i innymi niebezpieczeństwami występującymi w trakcie jazdy. Dlatego nawet przy niewielkich uszkodzeniach konieczna jest szybka interwencja. Prowadzony przez nas warsztat posiada kompleksowe wyposażenie techniczne, niezbędne do tego by w profesjonalny sposób przeprowadzić naprawy uszkodzeń i montaż.

  Wymiana uszkodzonych szyb samochodowych na nowe w naszym warsztacie w Bydgoszczy przebiega szybko i sprawnie. Zasługa w tym także naszych pracowników, którzy posiadają umiejętności poparte wieloletnią praktyką. Oferowane w sprzedaży auto szyby to wysokiej klasy produkty, dostarczane przez uznanych producentów. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 • Różnorodne szyby samochodowe Bydgoszcz w naszym serwisie

  Współpracujemy z najlepszymi producentami szyb, którzy dokładają starań na każdym etapie produkcji. Dlatego do rąk użytkowników trafiają niezawodne produkty. Naszym czołowym dostawcą jest Pilkington, ale posiadamy też wyroby innych firm tj. Saint-Gobain, Guardian, Soliver, Splintex, NordGlass. Cały asortyment liczy blisko 10.000 artykułów. Nasi obyci pracownicy pomogą Państwu wybrać najlepszy model szyby, by w pełni odpowiadał Waszym oczekiwaniom.

  Firma Auto-Glass oferuje usługi sprzedaży, naprawy i uszczelniania szyb samochodowych na terenie Bydgoszczy. Długofalowa działalność w branży sprawiła, że orientujemy się w potrzebach Klientów. Usługi wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami. Użytkujemy sprawdzone metody i materiały. Na potwierdzenie dajemy dożywotnią gwarancję na szczelność wykonanego połączenia.

 • Najlepszej jakości szyby do samochodów Bydgoszcz

  Auto-Glass jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z największymi producentami auto szyb. Od lat działamy na rynku i znamy potrzeby potencjalnych Klientów. Odpryski i drobne pęknięcia poddawane są naprawie. Przy rozległych uszkodzeniach proponujemy wymianę, oferując markowe szyby lub zamienniki. Staramy się dopasować ofertę do zróżnicowanych potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Nasi pracownicy przedstawią wszystkie dostępne warianty.

  Posiadamy 10.000 artykułów w naszych magazynach, nie dziwi więc, że w naszym serwisie w Bydgoszczy, każdy użytkownik auta może wybrać optymalnie dopasowane szyby do samochodów. Zajmujemy się też sprzedażą innych artykułów, jak np. kleje i uszczelki do różnych typów pojazdów. Podejmujemy się także regulacji mechanizmów odpowiedzialnych za podnoszenie się szyb bocznych.

 • Sprzedaż i serwis szyb samochodowych Bydgoszcz

  Na wszystkie mniejsze, bądź większe stłuczenia znajdzie się rada. Nie zawsze musi to być wymiana szyby, dość często wystarcza jej profesjonalna naprawa. Wypełnienie powstałych szczelin pęknięcia masą żywiczną i utwardzenie jej promieniami UV przywraca ją do idealnego stanu. Nasz sztab pracowników posiada doświadczenie, co odzwierciedla się w poziomie wykonywanych usług. Fachowo wykonujemy wszystkie powierzone zlecenia i udzielamy dożywotniej gwarancji.

  Serwis szyb samochodowych z siedzibą w Bydgoszczy posiada asortyment do wszystkich rodzajów pojazdów, od samochodów osobowych aż po TIR-y i autobusy. Współpracujemy z najlepszymi producentami szyb, którzy działają w branży od wielu lat. Wykorzystując swoją wiedzę i nowoczesne technologie tworzą produkty najwyższej jakości. Proponujemy też  wartościowe szyby zamienniki. 
 • Kompleksowa naprawa szyb samochodowych Bydgoszcz

  Wszystkie uszkodzenia, które kwalifikują się do naprawy, możemy zlikwidować w naszym serwisie. Dzięki podjętym działaniom, szyba wraca do pierwotnego stanu, i z powodzeniem pełni swoje funkcje ochronne.  Gdy zaistnieje sytuacja, że trzeba będzie wymienić całą szybę,  wykonamy to z największą starannością i precyzją. Mogą Państwo wybrać produkt dopasowany do dowolnego typu samochodu, marki i modelu oraz indywidualnych oczekiwań. Szeroki wybór produktów to jeden z naszych atutów.

  Profesjonalna naprawa szyb samochodowych w naszym warsztacie w Bydgoszczy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i pieniądze.   Posiadamy niezawodny sprzęt i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Ich zawodowe podejście doceniło już wielu naszych dotychczasowych Klientów. Służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy wysoką jakość usług.
 • Auto szyby Bydgoszcz sprzedaż i naprawa

  Każdy kierowca powinien sobie zdawać sprawę, jak istotnym elementem składowym samochodu jest przednia szyba. To ona podtrzymuje 30% konstrukcji pojazdu, chroni w trakcie wypadku i osłania przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dzięki niej czujemy się bezpiecznie i komfortowo na przednich siedzeniach. Dlatego podjęliśmy współpracę jedynie z najlepszymi producentami. Daje to nam gwarancje, że naszym Klientom oferujemy sprawdzone i niezawodne produkty.

  Najlepsze auto szyby w Bydgoszczy można zakupić w firmie Auto-Glass. Posiadamy szeroki asortyment, który zawiera szyby markowe i zamienniki. Mamy do zaoferowania produkty do każdego modelu i marki pojazdu. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, TIR-y, autobusy i ciągniki. Prowadzimy także montaż zakupionych u nas szyb i udzielamy dożywotniej gwarancji.

Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie ocenimy wielkość uszkodzenia
i wybierzemy najlepsze dla Was rozwiązanie.
Doświadczenie i praktyka, to nasze atuty!

Należy pamiętać, że naprawa szyb samochodowych
jest najefektywniejsza jeśli wykona się ją natychmiast po uszkodzeniu.

Zlecenie dobrze jest powierzyć zawodowcom, którzy solidnie wykonają swoje zadanie.
Firma Auto-Glass ze Szczecina poleca się do usług :)