• auto szyby szczecin 04
 • auto szyby szczecin 03
 • auto szyby szczecin 02
 • auto szyby szczecin 07
 • auto szyby szczecin 01
 • auto szyby szczecin 05
 • auto szyby szczecin 06

Sprzedaż szyb TIR

Dla bezpieczeństwa i komfortu

sprzedaz szyb tir

Szyby samochodów ciężarowych TIR, choć wykonane z mocnego szkła laminowanego także mogą ulec uszkodzeniu. Odpryski zrobione przez uderzające kamienie, mogą zostać zlikwidowane przy pomocy specjalnych metod. Pozwala to na uniknięcie wymiany szyby, a tym samym na zaoszczędzenie środków pieniężnych.

Powstały odprysk na szybie może spowodować całkowite pęknięcie szyby. Gdyby nastąpiło to w czasie jazdy, czego nie można wykluczyć, może zagrozić bezpieczeństwu kierowcy i pozostałych pasażerów. Szyba to ważny element składowy samochodu przyczyniający się do wytrzymałości konstrukcyjnej pojazdu. Stanowi też podporę dla poduszki powietrznej pasażera podczas jej otwarcia. W firmie Auto-Glass z powodzeniem zajmiemy się naprawą szyby w każdym aucie ciężarowym, ciągniku siodłowym TIR czy autobusie. Dzięki naszej pracy będzie znów wytrzymała, jak przed powstaniem uszkodzenia.

Szyba kwalifikuje się do naprawy gdy:

 • Rozmiar uszkodzenia nie przekracza 20 mm
 • Odcinek między uszkodzeniem, a krawędzią szyby jest większy niż 10 cm
 • Odległość pomiędzy poszczególnymi uszkodzeniami na szybie jest większa niż 10 cm

Przed przystąpieniem do prac, dokonujemy dokładnych oględzin, co pomaga nam w efektywnym działaniu. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze techniczne, na które składają się specjalistyczne narzędzia i środki. Uszkodzenia punktowe naprawiamy przy pomocy masy żywicznej, którą po wpuszczeniu do szczelin pęknięcia utwardzamy promieniami UV.

W przypadku decyzji o naprawie, duże znaczenie ma tutaj czas. Im szybciej się jej dokona, tym efekty będą lepsze, ponieważ w szczeliny pęknięcia nie zdążą dostać się zanieczyszczenia, których usunięcie jest niemożliwe. Dodatkowym argumentem przemawiającym za szybkim podjęciem zabiegów naprawczych jest fakt, że jazda z uszkodzoną szybą przednią, może mieć swoje konsekwencje karne.

 • Kompleksowa naprawa szyb samochodowych Bydgoszcz

  Wszystkie uszkodzenia, które kwalifikują się do naprawy, możemy zlikwidować w naszym serwisie. Dzięki podjętym działaniom, szyba wraca do pierwotnego stanu, i z powodzeniem pełni swoje funkcje ochronne.  Gdy zaistnieje sytuacja, że trzeba będzie wymienić całą szybę,  wykonamy to z największą starannością i precyzją. Mogą Państwo wybrać produkt dopasowany do dowolnego typu samochodu, marki i modelu oraz indywidualnych oczekiwań. Szeroki wybór produktów to jeden z naszych atutów.

  Profesjonalna naprawa szyb samochodowych w naszym warsztacie w Bydgoszczy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i pieniądze.   Posiadamy niezawodny sprzęt i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Ich zawodowe podejście doceniło już wielu naszych dotychczasowych Klientów. Służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy wysoką jakość usług.
 • Sprzedaż i serwis szyb samochodowych Bydgoszcz

  Na wszystkie mniejsze, bądź większe stłuczenia znajdzie się rada. Nie zawsze musi to być wymiana szyby, dość często wystarcza jej profesjonalna naprawa. Wypełnienie powstałych szczelin pęknięcia masą żywiczną i utwardzenie jej promieniami UV przywraca ją do idealnego stanu. Nasz sztab pracowników posiada doświadczenie, co odzwierciedla się w poziomie wykonywanych usług. Fachowo wykonujemy wszystkie powierzone zlecenia i udzielamy dożywotniej gwarancji.

  Serwis szyb samochodowych z siedzibą w Bydgoszczy posiada asortyment do wszystkich rodzajów pojazdów, od samochodów osobowych aż po TIR-y i autobusy. Współpracujemy z najlepszymi producentami szyb, którzy działają w branży od wielu lat. Wykorzystując swoją wiedzę i nowoczesne technologie tworzą produkty najwyższej jakości. Proponujemy też  wartościowe szyby zamienniki. 
 • Auto szyby Bydgoszcz sprzedaż i naprawa

  Każdy kierowca powinien sobie zdawać sprawę, jak istotnym elementem składowym samochodu jest przednia szyba. To ona podtrzymuje 30% konstrukcji pojazdu, chroni w trakcie wypadku i osłania przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dzięki niej czujemy się bezpiecznie i komfortowo na przednich siedzeniach. Dlatego podjęliśmy współpracę jedynie z najlepszymi producentami. Daje to nam gwarancje, że naszym Klientom oferujemy sprawdzone i niezawodne produkty.

  Najlepsze auto szyby w Bydgoszczy można zakupić w firmie Auto-Glass. Posiadamy szeroki asortyment, który zawiera szyby markowe i zamienniki. Mamy do zaoferowania produkty do każdego modelu i marki pojazdu. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, TIR-y, autobusy i ciągniki. Prowadzimy także montaż zakupionych u nas szyb i udzielamy dożywotniej gwarancji.

 • Najlepszej jakości szyby do samochodów Bydgoszcz

  Auto-Glass jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z największymi producentami auto szyb. Od lat działamy na rynku i znamy potrzeby potencjalnych Klientów. Odpryski i drobne pęknięcia poddawane są naprawie. Przy rozległych uszkodzeniach proponujemy wymianę, oferując markowe szyby lub zamienniki. Staramy się dopasować ofertę do zróżnicowanych potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Nasi pracownicy przedstawią wszystkie dostępne warianty.

  Posiadamy 10.000 artykułów w naszych magazynach, nie dziwi więc, że w naszym serwisie w Bydgoszczy, każdy użytkownik auta może wybrać optymalnie dopasowane szyby do samochodów. Zajmujemy się też sprzedażą innych artykułów, jak np. kleje i uszczelki do różnych typów pojazdów. Podejmujemy się także regulacji mechanizmów odpowiedzialnych za podnoszenie się szyb bocznych.

 • Różnorodne szyby samochodowe Bydgoszcz w naszym serwisie

  Współpracujemy z najlepszymi producentami szyb, którzy dokładają starań na każdym etapie produkcji. Dlatego do rąk użytkowników trafiają niezawodne produkty. Naszym czołowym dostawcą jest Pilkington, ale posiadamy też wyroby innych firm tj. Saint-Gobain, Guardian, Soliver, Splintex, NordGlass. Cały asortyment liczy blisko 10.000 artykułów. Nasi obyci pracownicy pomogą Państwu wybrać najlepszy model szyby, by w pełni odpowiadał Waszym oczekiwaniom.

  Firma Auto-Glass oferuje usługi sprzedaży, naprawy i uszczelniania szyb samochodowych na terenie Bydgoszczy. Długofalowa działalność w branży sprawiła, że orientujemy się w potrzebach Klientów. Usługi wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami. Użytkujemy sprawdzone metody i materiały. Na potwierdzenie dajemy dożywotnią gwarancję na szczelność wykonanego połączenia.

 • Trwałe klejenie szyb samochodowych Bydgoszcz

  Kompletując asortyment, dokonaliśmy starannej selekcji. Dlatego na dostawców wybraliśmy firmy znane i cenione przez użytkowników na całym świcie. Firmowe produkty to gwarancja długowieczności i niezawodności. Pilkington to marka której szyby przeważają w naszym asortymencie,  aczkolwiek oferujemy też produkty innych producentów, m.in. Soliver, czy  NordGlass. Ponieważ bierzemy pod uwagę zróżnicowane oczekiwania posiadamy również szyby zamienniki.

  Poza sprzedażą wykonujemy szereg usług. Pośród nich wymienić można uszczelnianie auto szyb, ich wymianę i naprawę. Wszystkie zlecone czynności wykonujemy z zastosowaniem wysokojakościowych materiałów i sprawdzonych metod. Przeprowadzone w naszym warsztacie w Bydgoszczy klejenie szyb samochodowych jest objęte dożywotnią gwarancją na trwałość wykonanego połączenia.

 • Szybka i solidna wymiana szyb samochodowych Bydgoszcz

  Jak wiadomo szyby frontalne w pojazdach pełnią bardzo istotną rolę. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo podróżującym. Ochraniają przed pogodą i innymi niebezpieczeństwami występującymi w trakcie jazdy. Dlatego nawet przy niewielkich uszkodzeniach konieczna jest szybka interwencja. Prowadzony przez nas warsztat posiada kompleksowe wyposażenie techniczne, niezbędne do tego by w profesjonalny sposób przeprowadzić naprawy uszkodzeń i montaż.

  Wymiana uszkodzonych szyb samochodowych na nowe w naszym warsztacie w Bydgoszczy przebiega szybko i sprawnie. Zasługa w tym także naszych pracowników, którzy posiadają umiejętności poparte wieloletnią praktyką. Oferowane w sprzedaży auto szyby to wysokiej klasy produkty, dostarczane przez uznanych producentów. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Powiedzenie "lepiej późno niż wcale", niestety nie ma odniesienia do napraw szyb samochodowych.
W tym przypadku szybka reakcja jest konieczna, aby zapobiec nieusuwalnej korozji szkła.
Firma Auto-Glass z zawodowym podejściem zrealizuje naprawę w każdym aucie.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas całej działalności,
pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie,
co nie uszło uwadze naszych Klientów.

Zapraszamy do naszego serwisu w Bydgoszcz, gdzie
oferujemy sprzedaż, wymianę i naprawę szyb samochodowych.